top of page

CANTIENICA® kūno evoliucija 

Studijos 1 pakopa. Bronza

Dubens dugno treniruotė. Jėgos treniruotė. Koučingas. 

 

Baziniai mokymai tinka tiek dirbantiems terapinį darbą, tiek ir kitų sričių specialistams. Diplomu baigiami mokymai pradedami mažiausiai 3 mėnesių trukmės savarankiškomis studijomis. Pagrindus įgysite išnagrinėję du išsamius vadovėlius. Taip pat turėsite aktyviai dirbti su savo kūnu. Pratimus reikės įsisavinti. Teoriškai ir praktiškai. Suvokti protu ir jausmais.

Kam yra tinkami šie mokymai?

Diplomu baigiamos studijos CANTIENICA® kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza yra skirtos:  

 • Žmonėms, kurių dėmesio centre yra sveikata, ligų prevencija ir kūno rengyba 

 • Dalyviams, dirbantiems terapinį darbą, t.y. akušeriams, ginekologams, kineziterapeutams, kineziologijos, Feldenkraiso metodo, Aleksanderio technikos ir panašių terapijų, pvz., rolfingo, instruktoriams ir pan.

 • Šie mokymai tinka ir gabiems naujokams, atėjusiems iš kitų sričių. Sėkmingai dirba įvairių profesijų atstovai, pvz.: floristai, vaistininkai, advokatai, archeologai, dainininkai, biologai ir kt. Pati Benita Cantieni irgi kadaise dirbo kitoje srityje.  

Svarbiausia sąlyga dirbant pagal „CANTIENICA® kūno evoliucija“: Jūs matote kiekvieną žmogų kaip individą ir padedate jam atgauti atsakomybę už savo kūną ir įgyti pasitikėjimo savo kūnu. Tai įmanoma tik tada, jei Jūs pats esate tokio pasitikėjimo pavyzdys. Studijų metu išmoksite vesti žmones šio tikslo link remdamiesi savo laikysena, žavesiu, tiksliai duodami žodinius nurodymus ir taikydami išskirtinį CANTIENICA® koučingą.

Būtina sąlyga

Licencijos sutartis su VšĮ MOTUS REGULARIS, CANTIENICA AG licencijos turėtoja.

CANTIENICA® 1 pakopa. Bronza studijų eiga
 1. Pasirengimas nagrinėjant abu vadovėlius „CANTIENICA®  kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza“ ir „CANTIENICA® Koučingas“. Mažiausiai  3 mėnesių bėgyje paraleliai derinant su Jūsų tiesioginiu darbu.  

 2. 5 dienų intensyvūs kursai mažoje grupėje, vykstantys iš anksto paskelbtoje vietoje.   

 3. Mažiausiai 90 valandų trukmės praktika (grupinės arba individualios pamokos)  

 4. Raštiškas įsivertinimas atlikus praktiką. Egzaminas raštu orientuotas į praktinį darbą  

 5. 2 dienos baigiamųjų užsiėmimų su užduočių atlikimo filmavimu, darbo analize, ir įsivertinimo užduočių peržiūra.  

 6. Diplomo įteikimas.

Detali studijų eiga>

Kursų medžiaga 
 • Išsamus vadovėlis „CANTIENICA®  kūno evoliucija. 1 pakopa. Bronza.“ (I dalis): Dubens dugno treniruotė, Jėgos treniruotė, metodo pagrindai, pratimai.

 • Vadovėlis „CANTIENICA® Koučingas“ (II dalis): dėstymas, didaktika, bendravimas su klientais/klientėmis, koučingas.

 • Medžiaga užsiėmimų planavimui, klientų apskaitai ir paieškai bus pateikiama mokymų metu arba po jų.

Didaktinis pasirengimas 

Mokymasis ir mokymas pagal „CANTIENICA® metodą kūno formoms ir laikysenai“ sudaro visumą: tas, kas nori kitus mokyti laikysenos, savo kūno suvokimo, sąmoningai ir dėmesingai valdyti savo kūną, turi pats visa tai įkūnyti. CANTIENICA® metodas reikalauja, kad besimokantieji patys išmoktų gerai anatomiškai ir morfologiškai valdyti kūną, prieš mokydami kitus ir kad galėtųmokyti kitus. 

Mokymų tikslai

Mokymų modulis „CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai. 1 pakopa. Bronza“ padės išmokti principo, kaip nuosekliai dirbti su savo kūnu visomis trijomis dimensijomis. Jūs išmoksite savarankiškai ir grupėje atlikti kiekvieną pratimą. Esminis „CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai“ principas: tik tas gali vivatomiškai tiksliai ir pagrįstai mokyti pratimų, kuris savo kūnu patyrė jų naudą. Jūs esate pats geriausias metodo, pagal kurį norite mokyti, pavyzdys. Jūsų laikysena, jėga, judrumas ir išvaizda bus pačios geriausios formos.

Intensyviai praktiškai dirbdami su savo kūnu pagerinsite kūno suvokimą ir  tuo pačiu metu išmoksite pastebėti kitų žmonių laikysenos ir judėjimo ypatumus. Benita Cantieni ypač stengiasi, kad metodas taikytųsi prie žmogaus, o ne žmogus prie metodo. Šis individualumas leido sukurti išskirtinę koučingo programą: instruktorius ar instruktorė pratimo neatlieka pats arba neatlieka pratimo kartu su mokiniu, bet demonstruoja ir nusako poziciją ir tikslingais rankų judesiais, prisilietimais padeda mokiniui surasti optimalią padėtį.  

CANTIENICA® metodas ypač daug dėmesio skiria  vivatominiam (patirtimi pagrįstam) kūno, raumenų, raiščių, sąnarių ir fascijų saugumui. Individualus koučingas siekia, kad klientas sąmoningai suvoktų, kad pasikeitė įpročiu tapusi netaisyklinga laikysena (sustingę pečiai, pakrypęs dubuo, X formos kojos, apvali ar įgaubta nugara ir kt.) ir kad tie pokyčiai gali būti greitai, saugiai ir ilgam pritaikomi kasdienėje veikloje. 

Liesti žmones. Žodžiais. Akimis. Rankomis. Vadovauti tiksliais, individualiais prisilietimais ir palydėti į optimalią padėtį. Tikslinga ir sąmoninga kalba paskatinti tikslingai ir sąmoningai veikti. Pažinti ir įvaldyti savo kalbą ir savo kūno kalbą. Vertinti kitų žmonių vertybes. Instrukciją paversti susitikimu. Paimti kiekvieną klientę, kiekvieną klientą ten, kur ji ar jis yra. Nuvesti ten, kur ji ar jis nori nueiti. Su meile ir sąmoningai pasiūlyti tai, ko klientei ar klientui reikia, kad pasiektų savo tikslus.  

„CANTIENICA® Koučingas“ yra pagrindinių studijų sudedamoji dalis, jis padeda užtikrinti pamokų kokybę. Kursas padeda įgyti psichologinių gebėjimų, rūpestingai vartoti kalbą, demostruoti ir instruktuoti. „CANTIENICA® Koučingas“ perteikia gebėjimą tikslingais, profesionaliais, nepriverstiniais rankų judesiais ir prisilietimais palydėti žmogų į jam tinkamą padėtį.“CANTIENICA® Koučingas“ padės įgyti pasitikėjimo savimi ir mylinčiu žvilgsniu globoti klientus. Be to, išmoksite, kaip dosniai dalinti dėmesį ir neprarasti savo energijos.

Paprastas, saugus ir ilaglaikis bet kokio amžiaus moterų ir vyrų prevencinis mokymas ir parama jiems savarankiškai  gydantis negalavimus ir tvarkantis su pokyčiais, kylančiais dėl raumenų suglebimo.  

Kursų turinys

1.Metodinė dalis: CANTIENICA® metodas. 1 pakopa 
 • Įvadas: dubens, dubens dugno ir dubens raumenų evoliucija 

 • Dubens dugno ir dubens raumenų fiziologija ir anatomija 

 • Aktyvių ir aktyviai susietų dubens raumenų svarba stuburo ir visų kūno sąnarių sveikatai 

 • Įvadas į svarbiausius „CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai“ vivatomijos (gyvo žmogaus anatomijos) pagrindus  

 • Principai: Ištiesinti stuburą. Kaulų tempimas ilgalaikei kaulų sveikatai; kvėpavimas, padedantis „išsitiesti“ ir išsitempti atsipalaiduojant; visų sąnarių išjudinimas trimis kryptimis; visų giliųjų raumenų susiejimas pradedant nuo dubens dugno raumenų ir prigimtinių (autochtoninių) nugaros raumenų 

 • Indikacijos: kam tinka CANTIENICA® treniruotės?

 • Numatomas sėkmingas treniruočių poveikis turintiems įvairių nusiskundimų ar susirgimų 

 • Ligos istorija: priešistorė, anketos įvertinimas, rūpestinga globa ir geras psichologinis klimatas 

 • CANTIENICA® treniruočių koncepcija kūno stiprinimui: 100 pratimų sveikiems kaulams, sąnariams ir fascijoms, judrumas ir jėga 100% įsijungiant visiems raumenims. Kiekvienas pratimas gali būti keičiamas, sunkinamas ir pritaikomas skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo grupėms  

 • Tęstinių kursų gilinant pasirinktą temą koncepcija

Asmeninis tobulėjimas
 • Dabartinės situacijos įvertinimas: Kokios Jūsų asmeninės stipriosios pusės ir kokie iššūkiai Jūsų dar laukia? 

 • Pratimų deriniai: prasminga ir kintanti pratimų eiga (tempimas, judrumas ir jėga visam judančiam kūnui) 

 • Atskirų pratimų modifikacija, intensyvinimas, alternatyvos ir sunkinimas

 • Užsiėmimų vedimas: kalba, motyvacija, pagyrimai ir kintantys pratimų deriniai

 • Rūpestis klientais: pasirengimas naudojant klausimyną 

 • Anatominis dalyvių parengimas prieš užsiėmimą klasėje  

 • Teigiamas požiūris į skausmą 

 • Išmoktos medžiagos pritaikymas kasdienybėje (tinkamas gulėjimas, sėdėjimas, stovėjimas, ėjimas, lenkimasis, kėlimas ir nešimas) 

 • Sėkmingų kursų vedimo koncepcija ir įsivertinimas 

2. Didaktinė dalis: CANTIENICA® Koučingas
 • Praktinių mokymų pobūdis 

 • Specifinė CANTIENICA® didaktika

 • Koučingas kalba, balsu, akimis, ausimis ir rankomis 

 • Vidiniai vaizdai, kvėpavimas, perteikimas rodant pavyzdį 

 • Atsižvelgimas į individualius dalyvių poreikius 

 • Koučingas švelniai liečiant 

 • Vadovauti visomis prasmėmis – dėmesingas vadovavimas padaro šį metodą gydančiomis treniruotėmis, ilgalaike asmenine patirtimi Jūsų klientams. ​

Rezultatų pristatymas
 • Raštu parengti tris pratimų derinius 

 • Grupinis darbas ir jo pristatymas. Filmavimas ir vertinimas.  

 • Pažyma apie atliktą praktiką 

 • Įsivertinimas

Studijų kaina 

Užsiregistravus ir apmokėjus VšĮ MOTUS REGULARIS atsiųstą sąskaitą iki 2023.12.31. – 2200 Eurų + licencija

Užsiregistravus ir apmokėjus VšĮ MOTUS REGULARIS atsiųstą sąskaitą po 2023.12.31. – 2445 Eurai + licencija

Į kainą įskaičiuota: 

2 išsamūs studijų vadovėliai skaitmenine forma ir visos reikiamos priemonės sėkmingam mokymuisi pagal programą „1 pakopa. Bronza“ taip pat pagalba iki pat diplomų įteikimo.

 

Vietos rezervacija studijų grupėje atliekama gavus visą apmokėjimą už studijas.

 

Kai gausime Jūsų įmoką, išsiųsime vadovėlius pasirengimui (mažiausiai 3 mėnesius iki intensyvių kursų pradžios). Po to, kai gausite vadovėlius ir visą medžiagą, įmoka už studijas nebebus grąžinama, net jei norėsite nutraukti registraciją.

Iš karto po intensyvių kursų baigimo galėsite pradėti savo žinias pritaikyti praktiškai. Prospektus, paveiksliukus, reklamines skrajutes, iliustracijas pamokoms jūs rasite svetainėje Website für Lizenznehmer/innen.

Diplomas nesuteikia teisės mokyti ar perkvalifikuoti specialistų.

Intensyvių kursų ir baigiamųjų užsiėmimų datos:

Intensyvių kursų data ir trukmė: 2024 m. gegužės 08d. - 12d.   Nuo 10 iki 18 val. kiekvieną dieną.

Baigiamųjų užsiėmimų ir diplomų įteikimo data ir trukmė: 2024 m. lapkričio 09-10d. Nuo 10 iki 18 val. kiekvieną dieną.

Vieta:

Kursų ir baigiamųjų užsiėmimų pravedimo vieta:  Vilnius, tikslus adresas bus nurodytas vėliau.

Koncepcija

Benita Cantieni, „CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai/ CANTIENICA® kūno evoliucija“ kūrėja. 

 

KONTAKTAI IR KONSULTACIJOS   

Saulius Daunoras saulius.daunoras@hotmail.com direktorius, VšĮ MOTUS REGULARIS.  VšĮ MOTUS REGULARIS yra CANTIENICA AG licencijos Lietuvai turėtoja.     

    

Studijų vadovė: Nadia Sydorenko nadia.sydorenko@yandex.com CANTIENICA® senior teacher

Studijos
sąlygos
Studijų eiga
Konsultacijos 
mokymo datos
bottom of page