top of page

Norite tikrai geros fizinės būklės? Ieškokite kokybės. Pasirinkite CANTIENICA® – metodą kūno formoms ir laikysenai gerinti

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI 

Ar galiu pats išmokti CANTIENICA® metodo skaitydamas knygą „Tigerfeeling - The Perfect Pelvic Floor Training for Men and Women“?

Knyga galima naudotis norint savarankiškai išmokti metodo. Joje aprašyti ir paaiškinti metodo esmė bei pagrindiniai elementai. Galite išmokti, kaip aktyvinti dubens dugną, kokios yra pagrindinės taisyklingos CANTIENICA® padėties charakteristikos ir kaip siekiant sėkmingų treniruotės rezultatų teisingai pradėti. Knygoje taip pat aprašyta daug pratimų; jie išsamiai paaiškinti ir iliustruoti paveikslėliais; taip pat yra patarimų, kaip sudaryti individualų pratimų planą. Knygos iliustracijos tiksliai parodo, kaip turi atrodyti įvairios kūno padėtys ir judesiai. Tačiau net ir geriausia knyga negali visiškai atskleisti sudėtingo ir stebėtinai įvairaus CANTIENICA® metodo. Todėl greičiausias ir tikriausias kelias į sėkmę yra asmeninės individualios konsultacijos su sertifikatą turinčiu CANTIENICA® instruktoriumi. Konsultacija tikrai praplės ir pagilins iš knygos įgytą patirtį! Norėdami rasti netoli Jūsų dirbantį instruktorių, peržiūrėkite mūsų INSTRUKTORIŲ sąrašus interneto svetainėje www.cantienica.com/anbieter.html

Kaip greitai aš pastebėsiu pratimų poveikį?

Jei teisingai atliksite pratimus, tinkamai įjungsite savo dubens dugną ir gerai aktyvinsite giliuosius raumenis, poveikį pastebėsite iš karto. Jau po pirmojo mankštos užsiėmimo pasijusite labiau atsipalaidavę, aukštesni, plonesni ir judresni. Šį bendrą gerumo pojūtį sunku aprašyti, tačiau nepastebėti jo neįmanoma! Kuo dažniau mankštinsitės ir kuo plačiau praktikoje taikysite naujus laikysenos principus, tuo greičiau pasieksite matomų ir aiškiai pastebimų rezultatų. Skamba neįtikėtinai? Tai tikra tiesa!

Kiek ilgai ir kaip dažnai turiu mankštintis?

Bendra taisyklė yra tokia: trumpi ir dažni užsiėmimai yra naudingesni už ilgalaikius ir retai atliekamus. 20 minučių per dieną yra geriau nei 90 minučių kartą per savaitę. Tačiau 20 minučių per dieną bus per mažai, jei per likusią dieną jūs ir toliau neatsisakysite senų ir blogų laikysenos įpročių. CANTIENICA® metodas leidžia Jums dabartinę netaisyklingą kūno laikyseną pakeisti į anatominiu požiūriu teisingą, natūralią, gerą laikyseną. Kiekvieną kartą tinkamai atlikdami CANTIENICA® pratimus ir būdami tinkamoje pagrindinėje padėtyje, Jūs primenate savo kūnui, kokia yra jo natūrali, teisinga laikysena. Kuo dažniau atliksite pratimus, tuo greičiau ir ilgesniam laikui įsišaknys šie nauji / seni judesių modeliai. Taip pat nepamirškite: CANTIENICA® pratimus galite atlikti bet kada, prisiminę apie naują laikyseną, laukdami, kada pasikeis šviesoforo signalas ar sėdėdami darbe prie kompiuterio. Apibendrinant: ideali jūsų treniruočių trukmė yra 24 valandos kartą per dieną – skamba beprotiškai, bet tai yra tiesa.

Kaip žinoti, kad viską darau taip, kaip reikia?

Viso kūno ištempimas pagrindinėje padėtyje aktyvina jūsų giliuosius raumenis. Todėl tinkamai atliekami judesiai paprasčiausiai užtikrina gerą savijautą. Jūs pajusite puikų jėgos, stabilumo ir lengvumo derinį. Jei atlikdami pratimus pajusite malonų, vertikalų tempimą visuose raumenyse, jūs esate teisingame kelyje. Kuo šis tempimas pasiekia gilesnius  kūno centro link plintančius sluoksnius, tuo geriau. Tinkamai atliekami CANTIENICA® pratimai niekada nesukelia skausmo. Jei jaučiate skausmą: atlaisvinkite, atpalaiduokite kūną ir švelniai grįžkite į pagrindinę padėtį.

Nuo kokio pratimo geriausia pradėti mankštintis?

Kiekvienas pratimas yra viso metodo dalis, jis apima visą CANTIENICA® principą, jis išlygina Jūsų kūną taip, kad jis būtų tiesus kaip strėlė – nuo galvos iki krūtinės, iki dubens ir iki pėdų – bei moko kūną anatominiu požiūriu logiškų judesių modelių. Todėl kiekvienas pratimas ves jus pirmyn, lavindamas jūsų jėgą, koordinaciją, lankstumą, o taip pat ir jūsų ištvermingumą. Pagrindinis jūsų mankštinimosi sėkmės veiksnys visada bus tinkama pagrindinė padėtis – stovint, sėdint, gulint ant pilvo ar ant nugaros. Tai leis jums 100 procentų aktyvinti savo giliuosius raumenis. Visuose judesiuose dalyvaujantys gilieji raumenys sudaro tvirtą pagrindą, ant kurio jūs atremiate savo naująją laikyseną. Todėl visiškai nesvarbu, nuo kurio pratimo pradėsite. Kiekviename pratime yra išsamiai paaiškinamas CANTIENICA® principas. Skirkite laiko ir perskaitykite visą informaciją bei aprašymus, tada išmėginkite įvadinius pratimus. Kai su jais susipažinsite, galite mankštintis pasirinktu būdu pagal treniruočių programas, knygoje išdėstyta seka. Kai pajusite, kad nauja laikysena yra tvirta, galite derinti ir jungti pratimus taip, kaip norite.

Aš daug metų užsiiminėju joga. Ar joga gerai dera su CANTIENICA® pratimais?

Kalbant labai paprastai, joga ir CANTIENICA® metodas iš esmės siekia to paties: lengvumo ir stabilumo derinio, pasiekiamo per sutelktą tempimą ir tuo pat metu vykstantį atpalaidavimą. Todėl nėra jokios priežasties, dėl kurios jūs turėtumėte dėl CANTIENICA® principų atsisakyti jogos praktikos. Priešingai: greitai pastebėsite, kad jūsų atliekamos asanos tampa subtilesnės, reikalauja mažiau pastangų, nes dabar jūs galite į veiklą įtraukti išeinamosios angos keliantįjį raumenį (patį giliausią dubens dugno sluoksnį) ir suaktyvinti giliuosius raumenis. Be to, raminantys ir atgaivinantys CANTIENICA® kvėpavimo pratimai tikrai pagerins jūsų pranajama užsiėmimus.

Kam reikia tiek daug skirtingų pratimų, jei visi jie sukelia tokį pat poveikį?

Grindžiami idealia laikysena, konkretūs pratimai yra skirti tam tikroms sritims, pavyzdžiui, šlaunims, sėdmenims, pečiams, krūtinei, pilvui ir kt. Jie ne tik padidina jėgą ir lankstumą, bet ir leidžia geriau pajusti kūną. Nepamirškime, kad mūsų kūnai ir protas mėgsta pokyčius, o pokyčiai praktikoje pagerina jūsų susivokimą. Jei tuos pačius kelis pratimus kartosite nuolat, greitai tapsite rutinos ir nedėmesingumo auka. Ar jūsų treniruočių programa tapo jums tiek įprasta, kad galite ją atlikti miegodami? Kodėl neišmėginti visiškai naujo pratimo? Grįžimas prie įprastų pratimų išbandžius kokį nors naują suteiks jums stebėtino gaivumo pojūtį – o kadangi yra daug skirtingų pratimų, galite pasirinkti, kur sutelksite dėmesį: į krūtinkaulį vieną dieną, į pėdas – kitą dieną, o dar kitą dieną – į pečius. Tiesiog prisiminkite, kad kiekvienos treniruotės neatsiejama dalis yra kūno buvimas pagrindinėje padėtyje ir visa apimantis vertikalus ištempimas.

Aš reguliariai ir uoliai treniruojuosi, bet skausmas nepraeina. Kodėl?

Skausmas yra įspėjamasis signalas. Jūsų kūnas jį siunčia tada, kai natūralūs (ir labai jautrūs) korekciniai ir atkuriamieji mechanizmai daugiau negali kompensuoti netinkamos laikysenos. Kad galėtumėte atsikratyti skausmo, jums reikia tarpusavyje sujungti ir sutvirtinti savo giliuosius raumenis laikantis išmėginto ir išbandyto CANTIENICA® principo. Tik tada jūsų gilieji raumenys prisiderins prie jūsų sąnarių taip, kad jūs galėtumėte visada netrukdomai ir be kliūčių judėti bet kuria kryptimi. Jei pasirūpinsite, kad per visą treniruotę jūsų kūnas būtų visiškai ištemptas ir tiesus, judesiai bus visiškai neskausmingi. Jei mankštinsitės 24 valandas per dieną – per visą šį laiką priversdami dirbti giliuosius raumenis, tokia skausmo nesukelianti būsena gali trukti amžinai. Ir kadangi paminėjote uolumą: taikant CANTIENICA® metodą mažiau yra daugiau. Jūsų aukščiausias standartas turi būti lankstumas, ne uolumas, tada pasieksite geriausių ir ilgiausiai trunkančių rezultatų. Yra kitų tipų skausmas, kuris nėra pavojaus signalas: naujas skausmas, gerasis skausmas, vystymosi skausmas, augimo skausmas. Tai yra vertikalaus tipo skausmas, jis panašus į raumenų maudimą. Priimkite jį su dėkingumu ir paplekšnokite sau per petį, jei jį pajusite. Gerasis skausmas yra lengvai atpažįstamas, jis netrunka ilgiau kaip 18 valandų.

Please reload

bottom of page