top of page
Nėra nieko, kas prilygtų CANTIENICA® metodui.
 

CANTIENICA® ir kūno evoliucija 

Studijos 1 pakopa. Bronza

Dubens dugno treniruotė. Jėgos treniruotė. Koučingas. 

 

Baziniai mokymai tinka tiek dirbantiems terapinį darbą, tiek ir kitų sričių specialistams. Diplomu baigiami mokymai pradedami mažiausiai 3 mėnesių trukmės savarankiškomis studijomis. Pagrindus įgysite išnagrinėję du išsamius vadovėlius. Taip pat turėsite aktyviai dirbti su savo kūnu. Pratimus reikės įsisavinti. Teoriškai ir praktiškai. Suvokti protu ir jausmais.

Kam yra tinkami šie mokymai?

Diplomu baigiamos studijos CANTIENICA® kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza yra skirtos:  

 • Žmonėms, kurių dėmesio centre yra sveikata, ligų prevencija ir kūno rengyba 

 • Dalyviams, dirbantiems terapinį darbą, t.y. akušeriams, ginekologams, kineziterapeutams, kineziologijos, Feldenkraiso metodo, Aleksanderio technikos ir panašių terapijų, pvz., rolfingo, instruktoriams ir pan.

 • Šie mokymai tinka ir gabiems naujokams, atėjusiems iš kitų sričių. Sėkmingai dirba įvairių profesijų atstovai, pvz.: floristai, vaistininkai, advokatai, archeologai, dainininkai, biologai ir kt. Pati Benita Cantieni irgi kadaise dirbo kitoje srityje.  

Svarbiausia sąlyga dirbant pagal „CANTIENICA® kūno evoliucija“: Jūs matote kiekvieną žmogų kaip individą ir padedate jam atgauti atsakomybę už savo kūną ir įgyti pasitikėjimo savo kūnu. Tai įmanoma tik tada, jei Jūs pats esate tokio pasitikėjimo pavyzdys. Studijų metu išmoksite vesti žmones šio tikslo link remdamiesi savo laikysena, žavesiu, tiksliai duodami žodinius nurodymus ir taikydami išskirtinį CANTIENICA® Koučingą.

Būtina sąlyga

Licencijos sutartis su VšĮ MOTUS REGULARIS, CANTIENICA AG licencijos turėtoju.

CANTIENICA® 1 pakopa. Bronza studijų eiga
 1. Pasirengimas nagrinėjant abu vadovėlius „CANTIENICA®  kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza“ ir „CANTIENICA® Koučingas“. Mažiausiai  3 mėnesių bėgyje paraleliai derinant su Jūsų tiesioginiu darbu.  

 2. 5 dienų intensyvūs kursai mažoje grupėje, vykstantys iš anksto paskelbtoje vietoje.   

 3. Mažiausiai 90 valandų trukmės praktika (grupinės arba individualios pamokos)  

 4. Egzaminas raštu orientuotas į praktinį darbą  

 5. 2 dienos baigiamųjų užsiėmimų su užduočių atlikimo filmavimu, darbo analize, ir egzamino užduočių įvertinimu.  

 6. Diplomo įteikimas.

Detali studijų eiga>

Kursų medžiaga 
 • Išsamus vadovėlis „CANTIENICA®  kūno evoliucija. 1 pakopa. Bronza.“ (I dalis): Dubens dugno treniruotė, Jėgos treniruotė, metodo pagrindai, pratimai.

 • Vadovėlis „CANTIENICA® Koučingas“ (II dalis): dėstymas, didaktika, bendravimas su klientais/klientėmis, koučingas.

 • Medžiaga užsiėmimų planavimui, klientų apskaitai ir paieškai bus pateikiama mokymų metu arba po jų.

Didaktinis pasirengimas 

Mokymasis ir mokymas pagal „CANTIENICA® metodą kūno formoms ir laikysenai“ sudaro visumą: tas, kas nori kitus mokyti laikysenos, savo kūno suvokimo, sąmoningai ir dėmesingai valdyti savo kūną, turi pats visa tai įkūnyti. CANTIENICA® metodas reikalauja, kad besimokantieji patys išmoktų gerai anatomiškai ir morfologiškai valdyti kūną, prieš mokydami kitus ir kad galėtųmokyti kitus. 

Mokymų tikslai

Mokymų modulis „CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai. 1 pakopa. Bronza“ padės išmokti principo, kaip nuosekliai dirbti su savo kūnu visomis trijomis dimensijomis. Jūs išmoksite savarankiškai ir grupėje atlikti kiekvieną pratimą. Esminis „CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai“ principas: tik tas gali vivatomiškai tiksliai ir pagrįstai mokyti pratimų, kuris savo kūnu patyrė jų naudą. Jūs esate pats geriausias metodo, pagal kurį norite mokyti, pavyzdys. Jūsų laikysena, jėga, judrumas ir išvaizda bus pačios geriausios formos.

Intensyviai praktiškai dirbdami su savo kūnu pagerinsite kūno suvokimą ir  tuo pačiu metu išmoksite pastebėti kitų žmonių laikysenos ir judėjimo ypatumus. Benita Cantieni ypač stengiasi, kad metodas taikytųsi prie žmogaus, o ne žmogus prie metodo. Šis individualumas leido sukurti išskirtinę koučingo programą: instruktorius ar instruktorė pratimo neatlieka pats arba neatlieka pratimo kartu su mokiniu, bet demonstruoja ir nusako poziciją ir tikslingais rankų judesiais, prisilietimais padeda mokiniui surasti optimalią padėtį.

CANTIENICA® metodas ypač daug dėmesio skiria  vivatominiam (patirtimi pagrįstam) kūno, raumenų, raiščių, sąnarių ir fascijų saugumui. Individualus koučingas siekia, kad klientas sąmoningai suvoktų, kad pasikeitė įpročiu tapusi netaisyklinga laikysena (sustingę pečiai, pakrypęs dubuo, X formos kojos, apvali ar įgaubta nugara ir kt.) ir kad tie pokyčiai gali būti greitai, saugiai ir ilgam pritaikomi kasdienėje veikloje.

Liesti žmones. Žodžiais. Akimis. Rankomis. Vadovauti tiksliais, individualiais prisilietimais ir palydėti į optimalią padėtį. Tikslinga ir sąmoninga kalba paskatinti tikslingai ir sąmoningai veikti. Pažinti ir įvaldyti savo kalbą ir savo kūno kalbą. Vertinti kitų žmonių vertybes. Instrukciją paversti susitikimu. Paimti kiekvieną klientę, kiekvieną klientą ten, kur ji ar jis yra. Nuvesti ten, kur ji ar jis nori nueiti. Su meile ir sąmoningai pasiūlyti tai, ko klientei ar klientui reikia, kad pasiektų savo tikslus.

„CANTIENICA® Koučingas“ yra pagrindinių studijų sudedamoji dalis, jis padeda užtikrinti pamokų kokybę. Kursas padeda įgyti psichologinių gebėjimų, rūpestingai vartoti kalbą, demostruoti ir instruktuoti. „CANTIENICA® Koučingas“ perteikia gebėjimą tikslingais, profesionaliais, nepriverstiniais rankų judesiais ir prisilietimais palydėti žmogų į jam tinkamą padėtį.“CANTIENICA® Koučingas“ padės įgyti pasitikėjimo savimi ir mylinčiu žvilgsniu globoti klientus. Be to, išmoksite, kaip dosniai dalinti dėmesį ir neprarasti savo energijos.

Paprastas, saugus ir ilaglaikis bet kokio amžiaus moterų ir vyrų prevencinis mokymas ir parama jiems savarankiškai  gydantis negalavimus ir tvarkantis su pokyčiais, kylančiais dėl raumenų suglebimo.

Kursų turinys

1. Metodinė dalis: CANTIENICA® metodas. 1 pakopa

 • Įvadas: dubens, dubens dugno ir dubens raumenų evoliucija

 • Dubens dugno ir dubens raumenų fiziologija ir anatomija

 • Aktyvių ir aktyviai susietų dubens raumenų svarba stuburo ir visų kūno sąnarių sveikatai

 • Įvadas į svarbiausius „CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai“ vivatomijos (gyvo žmogaus anatomijos) pagrindus  

 • Principai: Ištiesinti stuburą. Kaulų tempimas ilgalaikei kaulų sveikatai; kvėpavimas, padedantis „išsitiesti“ ir išsitempti atsipalaiduojant; visų sąnarių išjudinimas trimis kryptimis; visų giliųjų raumenų susiejimas pradedant nuo dubens dugno raumenų ir prigimtinių (autochtoninių) nugaros raumenų

 • Indikacijos: kam tinka CANTIENICA® treniruotės?

 • Numatomas sėkmingas treniruočių poveikis turintiems įvairių nusiskundimų ar susirgimų

 • Ligos istorija: priešistorė, anketos įvertinimas, rūpestinga globa ir geras psichologinis klimatas

 • CANTIENICA® treniruočių koncepcija kūno stiprinimui: 100 pratimų sveikiems kaulams, sąnariams ir fascijoms, judrumas ir jėga 100% įsijungiant visiems raumenims. Kiekvienas pratimas gali būti keičiamas, sunkinamas ir pritaikomas skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo grupėms 

 • Tęstinių kursų gilinant pasirinktą temą koncepcija

Asmeninis tobulėjimas

 • Dabartinės situacijos įvertinimas: Kokios Jūsų asmeninės stipriosios pusės ir kokie iššūkiai Jūsų dar laukia?

 • Pratimų deriniai: prasminga ir kintanti pratimų eiga (tempimas, judrumas ir jėga visam judančiam kūnui) 

 • Atskirų pratimų modifikacija, intensyvinimas, alternatyvos ir sunkinimas

 • Užsiėmimų vedimas: kalba, motyvacija, pagyrimai ir kintantys pratimų deriniai

 • Rūpestis klientais: pasirengimas naudojant klausimyną

 • Anatominis dalyvių parengimas prieš užsiėmimą klasėje 

 • Teigiamas požiūris į skausmą

 • Išmoktos medžiagos pritaikymas kasdienybėje (tinkamas gulėjimas, sėdėjimas, stovėjimas, ėjimas, lenkimasis, kėlimas ir nešimas)

 • Sėkmingų kursų vedimo koncepcija ir įsivertinimas

2. Didaktinė dalis: CANTIENICA® Koučingas

 • Praktinių mokymų pobūdis

 • Specifinė CANTIENICA® didaktika

 • Koučingas kalba, balsu, akimis, ausimis ir rankomis

 • Vidiniai vaizdai, kvėpavimas, perteikimas rodant pavyzdį

 • Atsižvelgimas į individualius dalyvių poreikius

 • Koučingas švelniai liečiant

Vadovauti visomis prasmėmis – dėmesingas vadovavimas padaro šį metodą gydančiomis treniruotėmis, ilgalaike asmenine patirtimi Jūsų klientams.

Studijos
sąlygos
Studijų eiga

Studijų eiga. Kaip vyksta bazinės studijos?   

CANTIENICA® metodas. 1 pakopa. Bronza. CANTIENICA® metodo pagrindai

1 dalis: Savarankiškos studijos (mažiausiai8 savaitės (1 val. per dieną))

Visos diplomo studijos prasideda keletą mėnesių trunkančiomis savarankiškomis studijomis. Trukmė individuali. Viena vertus, ji priklauso nuo Jūsų pirminių žinių ir mokymosi tempo, kita vertus, nuo medžiagos apimties. Mūsų rekomendacijas rasite kursų aprašymuose.

 

2 dalis: Intensyvus kursas (5 dienos)

Intensyvus kursas vyksta mažose grupelėse (daugiausiai 14 dalyvių). .​

3 dalis: Praktika (nuo. 3 iki 6 mėnesių)

Intensyvaus kurso pabaigoje gausite pirminį diplomą, kuris suteiks Jums teisę vesti grupinius užsiėmimus ir duoti privačias pamokas kol gausite studijų baigimo diplomą. Per laiką iki  baigiamųjų užsiėmimimų pritaikysite tai, ko išmokote, ir įgysite praktinės patirties. 

4 dalis: Baigiamieji užsiėmimai ir diplomo įteikimas  (2 dienos)

Prieš dviejų dienų trukmės baigiamąjį užsiėmimą (4-oji studijų dalis) reikia pateikti įrodymą apie atliktą praktiką.

Diplomo įteikimas

Norint įgyti diplomą, privalomos visos studijų dalys. Atitinkamą diplomą gausite išpildę visus reikalavimus. Studijų vadovas arba bendrovė  CANTIENICA AG turi teisę neišduoti diplomo, jei mokymosi rezultatai nebus pakankami. ​

Sėkmingai baigę studijas galėsite vesti atitinkamos pakopos kursus ir be apribojimų reklamai naudoti CANTIENICA® logotipą. Tam nereikės jokios licencijos ar išskirtinių teisių. Diplomas nesuteikia teisės mokyti ar perkvalifikuoti specialistų.    

Studijų medžiaga
 • Išsamus vadovėlis „CANTIENICA  metodas kūno formoms ir laikysenai. 1 pakopa. Bronza.“

 • Vadovėlis „CANTIENICA® koučingas“.

 • Medžiaga užsiėmimų planavimui, klientų apskaitai ir  paieškai bus pateikiama mokymų metu arba po jų. 

Didaktinis pasirengimas

Mokymasis ir mokymas pagal „CANTIENICA® metodą kūno formoms ir laikysenai“ sudaro visumą: tas, kas nori kitus mokyti laikysenos, savo kūno suvokimo, sąmoningai ir dėmesingai valdyti savo kūną, turi pats visa tai įkūnyti. CANTIENICA® metodas reikalauja, kad besimokantieji patys išmoktų gerai anatomiškai ir morfologiškai valdyti kūną, prieš mokydami kitus ir kad galėtų mokyti kitus. 

 

Mokymų tikslai

Mokymų modulis „CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai. 1 pakopa. Bronza“ padės išmokti principo, kaip nuosekliai dirbti su savo kūnu visais trimis lygmenimis. Jūs išmoksite savarankiškai ir grupėje atlikti kiekvieną pratimą. Esminis CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai principas: tik tas gali vivatomiškai tiksliai ir pagrįstai mokyti pratimų, kuris savo kūnu patyrė jų naudą. Jūs esate pats geriausias metodo, pagal kurį norite mokyti, pavyzdys. Jūsų laikysena, jėga, judrumas ir išvaizda bus pačios geriausios formos. 

Intensyviai praktiškai dirbdami su savo kūnu pagerinsite kūno suvokimą ir  tuo pačiu metu išmoksite pastebėti kitų žmonių laikysenos ir judėjimo ypatumus. Benita Cantieni ypač stengiasi, kad metodas taikytųsi prie žmogaus, o ne žmogus prie metodo. Šis individualumas leido sukurti išskirtinę koučingo programą: instruktorius ar instruktorė pratimo neatlieka pats arba neatlieka pratimo kartu su mokiniu, bet demonstruoja ir nusako poziciją ir tikslingais rankų judesiais, prisilietimais padeda mokiniui surasti optimalią padėtį.   

CANTIENICA® metodas ypač daug dėmesio skiria  vivatominiam (pagrįstam patirtimi) kūno, raumenų, raiščių, sąnarių ir fascijų saugumui. Individualus koučingas siekia, kad klientas sąmoningai suvoktų, kad pasikeitė įpročiu tapusi netaisyklinga laikysena (sustingę pečiai, pakrypęs dubuo, X formos kojos, apvali ar įgaubta nugara ir kt.) ir kad tie pokyčiai gali būti greitai, saugiai ir ilgam pritaikomi kasdienėje veikloje.

Liesti žmones. Žodžiais. Akimis. Rankomis. Vadovauti liečiant individualiai ir tiksliai ir padėti surasti optimalią padėtį. Tikslinga ir sąmoninga kalba paskatinti tikslingai ir sąmoningai veikti. Pažinti ir įvaldyti savo kalbą ir savo kūno kalbą. Vertinti kitų žmonių vertybes. Instrukcijas paversti susitikimais. Paimti kiekvieną klientę, kiekvieną klientą ten, kur ji ar jis yra. Nuvesti ten, kur ji ar jis nori nueiti. Su meile ir sąmoningai pasiūlyti tai, ko klientei ar klientui reikia, kad pasiektų savo tikslus. 

CANTIENICA® koučingas yra pagrindinių studijų sudedamoji dalis, ji padeda užtikrinti pamokų kokybę. Kursas padeda įgyti psichologinių gebėjimų, rūpestingai vartoti kalbą, demonstruoti ir instruktuoti. CANTIENICA® koučingas perteikia gebėjimą tikslingais, profesionaliais, nepriverstiniais rankų judesiais ir prisilietimais palydėti žmogų į jam tinkamą padėtį. CANTIENICA® koučingas padės įgyti pasitikėjimo savimi ir mylinčiu žvilgsniu globoti klientus. Be to, išmoksite, kaip dosniai dalinti dėmesį ir neprarasti savo energijos.

Paprastas, saugus ir ilgalaikis bet kokio amžiaus moterų ir vyrų prevencinis mokymas ir parama jiems savarankiškai  gydantis negalavimus ir tvarkantis su pokyčiais, kylančiais dėl raumenų suglebimo.   

Kursų turinys

1. Metodinė dalis: CANTIENICA® metodas. 1 pakopa 
 • Įvadas: dubens, dubens dugno ir dubens raumenų evoliucija

 • Dubens dugno ir dubens raumenų fiziologija ir anatomija

 • Aktyvių ir aktyviai susietų dubens raumenų svarba stuburo ir visų kūno sąnarių sveikatai

 • Įvadas į svarbiausius CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai vivatomijos (gyvo žmogaus anatomijos) pagrindus  

 • Principai: Ištiesinti stuburą. Kaulų tempimas ilgalaikei kaulų sveikatai; kvėpavimas, padedantis „išsitiesti“ ir išsitempti atsipalaiduojant; visų sąnarių išjudinimas 3D kryptimis; visų giliųjų raumenų susiejimas pradedant nuo dubens dugno raumenų ir savųjų (autochtoninių) nugaros raumenų

 • Indikacijos: kam tinka CANTIENICA® treniruotės?

 • Numatomas sėkmingas treniruočių poveikis turintiems įvairių nusiskundimų ar susirgimų

 • Ligos istorija: priešistorė, anketos įvertinimas, rūpestinga globa ir geras psichologinis klimatas

 • CANTIENICA® treniruočių koncepcija kūno stiprinimui: 100 pratimų sveikiems kaulams, sąnariams ir fascijoms, judrumas ir jėga įsijungiant visiems raumenims 100%. Kiekvienas pratimas gali būti keičiamas, sunkinamas ir pritaikomas skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo grupėms 

 • Tęstinių kursų gilinant pasirinktą temą koncepcija

 • Koučingas kalba, balsu, akimis, ausimis ir rankomis

 • Dabartinės situacijos įvertinimas: Kokios Jūsų asmeninės stipriosios pusės ir kokie iššūkiai Jūsų dar laukia?

 • Pratimų deriniai: prasminga ir kintanti pratimų eiga (viso judančio kūno tempimas, judrumas ir jėga) 

 • Atskirų pratimų keitimas, intensyvinimas, alternatyvos ir laipsniškas pakartojimų skaičiaus didinimas

 • Užsiėmimų vedimas: kalba, motyvacija, pagyrimai ir kintantys pratimų deriniai

 • Rūpestis klientais: pasirengimas naudojant klausimyną

 • Anatominis dalyvių parengimas prieš užsiėmimą klasėje 

 • Teigiamas požiūris į skausmą

 • Išmoktos medžiagos pritaikymas kasdienybėje (tinkamas gulėjimas, sėdėjimas, stovėjimas, ėjimas, lenkimasis, kėlimas ir nešimas)

 • Sėkmingų kursų vedimo koncepcija ir įsivertinimas

 • Bandymas mokyti ir įvertinimas

 • Baigiamieji užsiėmimai: Bandymas mokyti. Netikslumų, neaiškumų, judesių ir prisilietimų tobulinimas, darbas su asmeniniais iššūkiais. Diplomo įteikimas 

 • Diplomo įteikimas. Diplomas suteikia teisę savarankiškai vesti asmeninius ir grupinius užsiėmimus pagal pirmą CANTIENICA® treniruočių pakopą

2. Didaktinė dalis: CANTIENICA® koučingas 
 • Praktinių mokymų pobūdis

 • Specifinė CANTIENICA® didaktika – metodo širdis

 • Tikslios žodinės instrukcijos

 • Vidiniai vaizdai, kvėpavimas, perteikimas rodant pavyzdį

 • Atsižvelgimas į individualius dalyvių poreikius

 • Koučingas švelniai liečiant

 • Vadovauti visomis prasmėmis – dėmesingas vadovavimas padaro šį metodą gydančiomis treniruotėmis, Jūsų klientai per savo patirtį pajus ilgalaikį poveikį. 

Rezultatų pristatymas
 • Raštu parengti tris pratimų derinius

 • Grupinis darbas ir jo pristatymas

 • Pažyma apie atliktą praktiką

 • Įsivertinimas

Studijų kaina

Užsiregistravus ir apmokėjus VšĮ MOTUS REGULARIS atsiųstą sąskaitą iki 2019.12.31. – 2200 Eurų ir licencijos kaina pagal sudarytą licencijos sutartį

Užsiregistravus ir apmokėjus VšĮ MOTUS REGULARIS atsiųstą sąskaitą po 2019.12.31. – 2445 Eurai ir licencijos kaina pagal sudarytą licencijos sutartį. ​

 

Į kainą įskaičiuota:

2 išsamūs studijų vadovėliai ir visos reikiamos priemonės sėkmingam mokymuisi pagal programą „1 pakopa. Bronza“ taip pat pagalba iki pat diplomų įteikimo.

 

Vietos rezervacija studijų grupėje atliekama gavus visą apmokėjimą už studijas.

Kai gausime Jūsų įmoką, išsiųsime vadovėlius pasirengimui (mažiausiai 3 mėnesius iki intensyvių kursų pradžios). Po to, kai gausite vadovėlius ir visą medžiagą, įmoka už studijas nebebus grąžinama, net jei norėsite nutraukti registraciją.
 

Po sėkmingų „CANTIENICA® kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza“ kurso studijų gausite diplomą, kuris suteikia teisę vesti kursus, mokymus, individualias pamokas taip pat naudoti logotipą  „CANTIENICA® kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza“

 

Iš karto po intensyvių kursų baigimo galėsite pradėti savo žinias pritaikyti praktiškai. Prospektus, paveiksliukus, reklamines skrajutes, iliustracijas pamokoms jūs rasite svetainėje Website für Lizenznehmer/innen.

Diplomas nesuteikia teisės mokyti ar perkvalifikuoti specialistų. 

Koncepcija

Benita Cantieni, „CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai/ CANTIENICA® kūno evoliucija“ kūrėja.

KONTAKTAI IR KONSULTACIJOS   

Saulius Daunoras  saulius.daunoras@hotmail.com direktorius, VšĮ MOTUS REGULARIS.  VšĮ MOTUS REGULARIS yra CANTIENICA AG licencijos Lietuvai turėtoja.        

Nadia Sydorenko nadia.sydorenko@yandex.com CANTIENICA® senior teacher

 

Konsultacijos 
mokymo datos
bottom of page