top of page
Awaken the intelligence of
your body, bones, and fascia.
The Quality movement.

Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam


Leidėjas: Jotema

Išleidimo metai: 2017

Formatas: 17x24, minkšti viršeliai

Puslapių skaičius: 196

ISBN ar kodas: 9789955136583

Anotacija

Galia, sklindanti iš kūno gilumos

„Tigro jausmas“ - tai greita, patikima ir smagu. Jau po pirmosios treniruotės patirsite juntamą poveikį, o pokyčius pastebėsite po trijų savaičių. Natūralus energingas grakštumas - atradę dubens dugną, pasijusite darbingesni, lankstesni, patirsite gyvenimo džiaugsmą ir malonumą lytiškai santykiaudami. Terapinis lengvasis kultūrizmas - tikslingi dubens dugno pratimai, be kita ko, esant silpnai pūslei, nelaikant šlapimo, iškilus keblumų dėl orgazmo, skundžiantis nugara. Vyrams ir moterims.

Nuostabus kūno sąmoningumas

"Pirma: dubens dugno raumenys yra labai svarbūs sveikatai, laikysenai ir grožiui. Antra: atliekant tinkamus pratimus, yra paprasta nuolat ir prasmingai treniruoti dubens dugno raumenis. Trečia: treniruotė teikia malonumo ir leidžia pajausti nuostabų kūno sąmoningumą. Už kūno pažinimą esu dėkinga visiems savo pačios atradimams. Iš pradžių savo kūno, vėliau - vyrų ir moterų, kurie ateidavo pas mane treniruotis. Paskui - vyrų ir moterų, kurie norėjo, kad aš juos mokyčiau. Mano darbo metodas išliko toks pat: manau, kad viskas yra įmanoma, ir nieko neatmetu. Nedarau jokių prielaidų, taigi savo darbo nespraudžiu į kokius nors rėmus. Atradusi kažką nauja - savyje ar kituose žmonėse bei per juos, noriu tai patikrinti. Padariusi atradimą, ieškau anatominio paaiškinimo sąsajų." Benita Cantieni Treniruočių programa Pirmoji dalis. Tai trumpas skyrius apie CANTIENICA® principus ir pagrindines stovėjimo, sėdėjimo, gulėjimo ir klūpėjimo padėtis. Galite jas iš karto pritaikyti savo kasdieniame gyvenime, nes taip reikia: viską daryti kasdien. Treniruodamiesi parengsite savo kūną judėti - visada ir visur. Šis parengtasjudėti kūnas norės tai daryti, išjudins jus tada, kada tik jam reikės, arba tiesiog šiaip. Antroji dalis. Programa pradedantiesiems „Atrasti dubens dugną“ yra sukurta visiems, kurie pirmą kartą praktikuos CANTIENICA® metodą. Tai trunka apie 20 minučių ir, kūnui esant skirtingose padėtyse, priartina prie išangės keliamojo raumens (levator ani). Jeigu jums bus nemalonu daryti kokį nors pratimą arba nejausite jokio poveikio, pereikite prie kitos padėties, o praleistą pratimą pabandykite atlikti vėliau. Trečioji dalis. „Tigro jausmas su galia“ - tai intensyvi programa vyrui ir moteriai. Ji suplanuota apytikriai 45 minutėms. Pirmam bandymui turėsite skirti tikriausiai gerą valandą, bet kai tik išmoksite pratimus, jums prireiks mažiau laiko norimai tiksliai padėčiai užimti. Įvairūs variantai leis pritaikyti pratimus pagal norą ir galimybes, galėsite juos supaprastinti arba sudėtingiau atlikti. Ketvirtoji dalis. Į kasdienę veiklą turite įterpti tris trumpas programas. 7 minutės gulint - tai puikus pabudimas pradedant dieną. 7 minutės sėdint - galite atlikti darbo vietoje arba per atokvėpio pertraukėles. Laikysenos ir kvėpavimo fokusavimas pagerina sugebėjimą susikaupti. Trečioji 7 minučių programa - pratimai stovint ir judant. Su sąlyga, kad sąžiningai dirbsite, treniruočių programa gali sušvelninti daug esamų simptomų arba jie gali visiškai išnykti. Programa apima nurodymus savigydai, kai yra tokie nusiskundimai:

Sąnarių artrozės

O formos kojos

X formos kojos

Pėdų deformacijos

Kelių skausmai

Perkreipta dubens padėtis

Skirtingo ilgio kojos dėl perkreiptos dubens padėties

Organų nusileidimas

Išmatų ir šlapimo nelaikymas

Prostatos padidėjimas

Šlapimo pūslės problemos

Nugaros skausmai

Strėnų gėla (lumbagas)

Išijo sindromas

Kriaušinio raumens (m. piriformis) sindromas

Uodegikaulio sindromas

Stuburo iškrypimas

Juosmens slankstelių problemos

Tarpslankstelinių diskų išvaržos

Hemoroidai

Impotencija

Keblumai patirti orgazmą

Problemos dėl juosmens raumens

Silpna kirkšnis

Išorinio ir vidurinio dubens dugno sluoksnių spazmai

Makšties susitraukimai (vaginizmas)

Sunkios kojos

Benita Kantieni (Benita Cantieni) sukūrė CANTIENICA® metodą kūno formoms ir laikysenai gerinti, pirmąjį pasaulyje gydomąjį lengvojo kultūrizmo metodą. Be to, „CANTIENICA AG“ Ciuriche ji rengia kursus fizioterapeutams, akušerėms ir lengvojo kultūrizmo instruktoriams. „Südwest” leidykla išleido šios autorės „Tigro jausmo“ knygas, kurios turėjo pasisekimą. Tai „Tigro jausmas: nugaros treniruočių programa jai ir jam“, Laufen mit Tigerfeeling® für sie und ihn, New Faceforming, Rückbildungsgymnastik ir Catpower - Das ultimative Körperbuch. Iš vokiečių kalbos vertė Auksė Noreikienė

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page